O nie do końca normalnym foto...

inne

poniedziałek, 03 stycznia 2011

Dziś testuję drukarkę HP Photosmart Ink Advantage e-AIO K510.
Zapraszam do wyrażania własnych opinii w komentarzach :)

HP Photosmart Ink Advantage e-AIO K510Z zewnątrz wygląda ładnie. Czarna, matowa i dyskretna, nie rzuca się w oczy jako główny element wyposażenia wnętrza. Drukarka jednak jak wiadomo nie od tego jest, żeby stać czy stanowić podstawkę pod paprotkę. Tu zaczynają się schody. Drukarka jest wysoce zaawansowana technicznie i jej zainstalowanie bez pomocy fachowej okazuje się niemożliwe. Męki instalacyjne zostają jednak nagrodzone przy użytkowaniu sprzętu.

Drukuje się szybko, nie trzeba czekać godzinami, aż drukarka wyrzęzi kolejne strony. Tu jest nie tylko szybko, ale drukarka nie rzęzi, co jest balsamem dla uszu znerwicowanych użytkowników sprzętu starego tylu.

Jakość wydruku nie pozostawia nic do życzenia, ale nie mam zbyt dużych wymagań w codziennym użytkowaniu. Jak ktoś drukuje zdjęcia, będzie miał z drukarki pociechę – wychodzą ładnie. Prawie tak ładnie, jak z labu.

No i co w tej zabawce jest najważniejsze – można drukować bezpośrednio z mejla. Nie jest to tak skomplikowane, jak brzmi, jest za to bardzo wygodne. Używanie drukarki bez włączania komputera wydawało mi się abstrakcją, ale w praktyce okazuje się to bardzo fajne. Z pracy czy od znajomych wysyłam mejle na własną drukarkę. Może nie jest to najczęściej używana funkcja, ale bywa praktyczne. Już sobie wyobrażam, jak drukuję w Warszawie siedząc w Paryżu;) Dla osób, które sporo podróżują, to może byś bardzo przydatne. Trochę wprawdzie trzeba się napracować, żeby rozgryźć tę funkcję – choć może to kwestia mojego niezaawansowania technologicznego – ale jak się już rozgryzie, można się pobawić.

Technika nie jest moją najmocniejszą stroną, więc zawsze szukam urządzeń, które obsługuje się prosto i intuicyjnie. Tu schody były tylko na etapie instalacji, obsługa drukarki to bajka. Prosto, szybko, sprawnie – to jest opanowywalne nawet dla takiego ignoranta jak ja. Korzysta się z wygodnego panela, komunikaty są zrozumiałe, trudno sobie z tym nie poradzić.

Z tego, co widzę, to jest to świetny sprzęt dla skąpców. Testuję i drukuję, a atramentu nie ubywa. Wydajny jest niesamowicie. Ciekawe, czy przy codziennym drukowaniu prędzej wyschnie czy się skończy;) Na razie jednak jest, mokry i w wystarczającej ilości. I oby tak dalej, można będzie drukować bez bankructwa:) No i to oznacza, że sprzęt jest ekologiczny, dla maniaków troski o środowisko to prawdziwa gratka.

Przy tylu zaletach trudno się drukarką nie zachwycić, dlatego wybaczam męki, które przeszedłem przy instalacji;) I polecam sprzęt wszystkim wygodnickim, oszczędnym i atechnicznym osobnikom, którzy cenią sobie wysoką jakość odbitek i szybkie drukowanie.

Recenzcja została przygotowana na potrzeby konkursu w Dzienniku Internautów - http://di.com.pl?utm_campaign=konkurshp

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 417

Sponsorzy:
Reklama na blogach - Blogvertising.pl
Reklama na blogach
Blogvertising.pl


STATYSTYKI:

Są tu site statistics osoby