O nie do końca normalnym foto...
piątek, 29 października 2010

Zbliża się ekscytujący weekend z dniem Zadusznym lub jak wolicie po amerykańsku z Haloween. Proponuję zabawę - dziś będziecie wybierać kandydata na męża z Węgier.

A oto i kandydaci:

1.Jászó z Boldogkőújfalu. Kulturalny sponsor. Rozwiedziony od 2002 r. Ma 15-letniego syna.
Mój syn parę miesięcy temu powiedział mi, żebym się z kimś zaprzyjaźnił...

Jászó

2. Zandirhám z Drávacsepely. Wesoły facet o nieco luźnym podejściu do życia. Miłośnik napoju z pianką i grzybów. Niepoprawny włóczykij. Wygadany romantyk. Lubi się upodlić. - "Całe życie czekam na Ciebie, kiedyś musisz przyjść... "

men

3. Mundzuk z Hernádszentandrás. Kawaler bezpruderyjny. Wiele spraw potrafi załatwić, właściwie z każdym może się dogadać. Ceni sobie dobrą organizację i jasne sytuacje. W tym całym konkrecie oczywiście nie brak miejsca na romantyzm, ale tylko na pierwszej randce. Na co dzień twardy facet na stanowisku.

sąsiedzi

4.Tömörkény z Körösnagyharsány. Śpiewa pod prysznicem. Szuka kobiety wiedzącej czego chce, ale nie feministki. Ma to coś, o czym każdy mówi, a nikt nie wie co to jest.

żonkiś

5. Alattyán z Rábaszentmihály. Nie jest ideałem, ale stara się. Umie wbijać gwoździe. Nawet po sobie posprząta. Szuka kobiety impulsywnej z dobrym sercem. - "Brakuje mi tego, że ktoś jest o mnie zazdrosny..."

zenek

Zanim kogoś wybierzecie i zwiążecie się na amen zagłosujcie na stronie Chipsów Lays, a może wygrasz całkiem sporą kasę na dalszą wspólną drogę życia :) W skrócie chodzi o podanie nowego smaczku. Dzisiejszy smak to straszny smak miłości !

chipsy

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11

Sponsorzy:
Reklama na blogach - Blogvertising.pl
Reklama na blogach
Blogvertising.pl


STATYSTYKI:

Są tu site statistics osoby